Маленькі історії про великі істини. Права та свободи дитини » Пуз Карапуз | Сайт для детей и родителей
up
» » » Маленькі історії про великі істини. Права та свободи дитини
Книги и журналы для детей


prava 13-10-2011
Маленькі історії про великі істини. Права та свободи дитини
Вернуться на главную
2 198 просмотров
0 комментариев
 
Маленькі історії про великі істини. Права та свободи дитиниНазва: Маленькі історії про великі істини. Права та свободи дитини
Автор: Гавриш С.Б.
Гриф Міністерства освіти: Рекомендовано МОНУ
Мова: Українська
Сторінок: 160
Рік: 2010
Видавництво: Генеза

Ця книга допоможе у проведенні позакласних занять за навчальним планом загальноосвітньої школи з учнями початкових класів та підліткового віку. У ній розповідається про різні епохи, держави, народи в їх ставленні до прав і свобод дитини. Головне для людини - виховання поваги до прав і закону як основи демократії.
Ця книга написана для класних і позакласних форм роботи за навчальним планом загальноосвітньої школи з учнями початкових класів та підліткового віку. У ній доступною дітям мовою описується історія різних епох, держав, народів з погляду ставлення до прав і свобод дитини. Разом з гармонійно переданим духом часу книга приведе маленьких читачів до аналізу власних можливостей та зобов’язань, до більш глибокого розуміння минулої доби і сучасних проблем охорони дитинства. Головне – виховання поваги до прав і Закону як стрижня демократії. Її можна назвати несподіваним виданням і для дорослих, оскільки вони знайдуть для себе багато відповідей на вічні запитання про стосунки батьків та дітей.
"Правова культура особистості, як і культура взагалі, формується в дитинстві," – саме ці слова С.Гавриша є ключовими для оцінки книги.

Скачать Маленькі історії про великі істини. Права та свободи дитини с turbobit.net
Скачать бесплатно
Новости по теме


Последние комментарии:
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Поиск по сайту:
Мы в социальных сетях
Яндекс.Метрика