"Електронний атлас з Географії України 8-9 клас" » Пуз Карапуз | Сайт для детей и родителей
up
» » » "Електронний атлас з Географії України 8-9 клас"
Книги и журналы для подростков


megalit 18-04-2010
"Електронний атлас з Географії України 8-9 клас"
Вернуться на главную
12 241 просмотров
0 комментариев
 
"Електронний атлас з Географії України 8-9 клас"Название: "Електронний атлас з Географії України 8-9 клас"
Серия: Електронні енциклопедії та атласи
Розробка: "ІПТ"
Формат: rar (+ 5% на восстановление)
Размер: 142.49 Мб
Язык: украинский (українська мова)

Описание: до Вашої уваги пропонується CD-видання, що має технічні можливості та інформативну базу для вивчення відповідного курсу географії. Програма оснащена функціями масштабування і "мандрування" картою, які полегшують роботу з фрагментами карти і надають можливість отримання як загальної, так і більш детальної інформації. До кожної карти подано тексти-коментарі, що доповнюють і конкретизують відповідну картографічну інформацію. Наявність запитань за змістом видання допомагає користувачеві здійснити самоперевірку. Додатково CD оснащений блоком "Регіони", в якому подано карти, загальні відомості і статистичні дані на всі області України, Автономну Республіку Крим, а також Київ і Севастополь. Наведений матеріал призначений для вивчення географії свого регіону.

Видання містить:
Тематичні карти, які відображають географічне положення України, етапи формування її території, державний устрій, природу та ресурси, населення, промисловість, зовнішньоекономічну діяльність, екологічний стан території країни. Тексти, таблиці, діаграми, що коментують і доповнюють інформацію, подану на картах.
Ілюстрації: природа, історичні об’єкти, пам’ятки культури і промисловість України.
Запитання за змістом видання, що дають можливість користувачеві здійснити самоперевірку.

У програмі передбачена можливість експорту елементів змісту атласу (тексти, ілюстрації, карти) і Word та інші Windows-програми з подальшим виведенням на друк. Цю функцію можна використовувати при підготовці рефератів та інших індивідуальних робіт. Атлас географії з картами "Україна та її регіони" виготовлений на замовлення Науково-методичного центру організації розробки та виробництва засобів навчання Міністерства освіти і науки України.

Скачать бесплатно
Новости по теме


Последние комментарии:
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Поиск по сайту:
Мы в социальных сетях
Яндекс.Метрика