Економіка. Практикум 10(11) клас. » Пуз Карапуз | Сайт для детей и родителей
up
» » » Економіка. Практикум 10(11) клас.
Книги и журналы для подростков


agmin 7-02-2012
Економіка. Практикум 10(11) клас.
Вернуться на главную
857 просмотров
0 комментариев
 
Економіка. Практикум 10(11) клас.Название: Економіка. Практикум 10(11) клас.
Автор: Чесникова О.В.
ISBN: 966-08-0394-Х
Издательство: Ранок
Год издания: 2006
Страниц: 48
Язык: украинский
Размер: 11 Мб [PDF]

Практикум — це універсальний посібник, складений з урахуванням усіх чинних навчальних програм шкільного курсу «Економіка» чи «Основи економіки», рекомендованих Міністерством освіти і науки України для 10 або 10—11 класів загальноосвітніх навчальних закладів загальноосвітнього, природничо-математичного, технологічного та суспільно-гуманітарного напрямів навчання.
До посібника увійшло дев'ять практичних робіт, що мають уніфіковану структуру: у кожній роботі міститься теоретичний мінімум, контрольні запитання і завдання, завдання для учнівських проектів.
Теоретичний мінімум являє собою короткий конспект, у якому в стислій формі розкривається зміст навчального матеріалу, наводяться основні поняття й терміни, а також структурно-логічні схеми.
Порядок виконання практичної роботи (кількість завдань і т. п.) учитель визначає самостійно, вносячи необхідні корективи з урахуванням вимог програми, за якою ведеться навчання. Так, за розсудом учителя, окремі практичні роботи чи частина завдань, що не с обов'язковими для виконання, можуть використовуватися для корекції і контролю знань учнів.
Виконання проектних завдань дозволить поглибити й розширити знання учнів з даної теми. У посібнику запропоновані різні форми проектів. Проектні завдання можуть виконуватися як безпосередньо на уроці, так і в поза-урочний час. Пропонується така послідовність виконання проекту: підготовка, планування, прийняття рішення, виконання, оцінка результатів, захист проекту.

turbobit

vip-file
Скачать бесплатно
Новости по теме


Последние комментарии:
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Поиск по сайту:
Мы в социальных сетях
Яндекс.Метрика