Ведення нормальних пологів (Normal Delivery Process) » Пуз Карапуз | Сайт для детей и родителей
up
» » » Ведення нормальних пологів (Normal Delivery Process)
Книги и журналы для подростков


Didelo 24-05-2009
Ведення нормальних пологів (Normal Delivery Process)
Вернуться на главную
1 205 просмотров
0 комментариев
 
Ведення нормальних пологів (Normal Delivery Process)Автор: проф. Камінський В.В., проф. Макарчук О.М., доц. Краснов В.В., ас. Зеленська М.В.
Размер: 632 MB
Год издания: 2007

Даний посібник рекомендовано центральним методичним кабінетом з вищої медичної освіти МОЗ України (протокол №4 від 24.12.2007). Він структурований відповідно до нових принципів трансформації знань, базується на наказах МОЗ України та отримав схвалення вітчизняних і закордонних експертів.
Даний посібник створений за сприяння Україно-Швейцарського проекту "Перинатальне здоров'я". Цей проект проходить під керівництвом Міністерства охорони здоров'я України. Проект заснований Швейцарською агенцією розвитку співробітництва. Швейцарський центр міжнародного здоров'я здійснює технічну допомогу в реалізації проекту.
Посібник орієнтований на підтримку самостійної роботи та професійного розвитку студентів медичних вузів, закладів (факультетів) післядипломної освіти, лікарів первинної та вторинної ланок надання медичної допомоги, що працюють у перинатальній сфері (акушерів-гінекологів, акушерок, неонатологів), а також сімейних лікарів.


Скачать «Ведення нормальних пологів» / Download «Normal Delivery Process»

Скачать бесплатно
Новости по теме


Последние комментарии:
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Поиск по сайту:
Мы в социальных сетях
Яндекс.Метрика