Підсумкові роботи. Державна підсумкова атестація. 4 клас (читання, українська мова, математика) з відповідями та розв'язками » Пуз Карапуз | Сайт для детей и родителей
up
» » » Підсумкові роботи. Державна підсумкова атестація. 4 клас (читання, українська мова, математика) з відповідями та розв'язками
Книги и журналы для подростков


prava 19-04-2010
Підсумкові роботи. Державна підсумкова атестація. 4 клас (читання, українська мова, математика) з відповідями та розв'язками
Вернуться на главную
26 291 просмотров
0 комментариев
 
Підсумкові роботи. Державна підсумкова атестація. 4 клас (читання, українська мова, математика) з відповідями та розв'язкамиНазвание:

1. Підсумкові роботи з математики. Державна підсумкова атестація. 4 клас

2. Підсумкові роботи з української мови. Державна підсумкова атестація. 4 клас.

3. Підсумкові роботи з читання. Державна підсумкова атестація. 4 клас.

4. Помічничок для підготовки до ДПА. Математика. 4 клас. (відповіді та розв'язки до"Підсумкові роботи з математики. Державна підсумкова атестація. 4 клас")

5. Помічничок для підготовки до ДПА 4 клас. Українська мова та читання(відповіді до "Підсумкові роботи з читання. Державна підсумкова атестація. 4 клас." та "Підсумкові роботи з української мови. Державна підсумкова атестація. 4 клас."


Автор:
з читання - Вашуленко О.В., Копликова Т.К., Третяк О.П., Чернецька О.Г.
з української мови - Вашуленко М.С., Пономарьова К.І.
з математики - Барна М.М., Онопрієнко О.В., Пархоменко Н.Є
Издательство: "Генеза"
Год выпуска: 2009
Формат: pdf
Язык: украинский
Размеры файлов: каджый от 5 до 10 мб (добавлено 5% на восстановление)

Релиз группы Підсумкові роботи. Державна підсумкова атестація. 4 клас (читання, українська мова, математика) з відповідями та розв'язками

Описание: Формою проведення державної підсумкової атестації з основних предметів є підсумкова контрольна робота, яка складається з тексту для самостійного читання та восьми завдань з читання; комбіновані (розділ 1) і тестові (розділ 2) контрольні роботи з математики та із завдань, за допомогою яких перевіряється рівень сформованості в учнів мовленнєвих умінь (будувати невеликі зв'язні тексти на задану тему, використовувати засоби виразності мови, висловлювати власну думку), а також практичного застосування теоретичних знань з мови, передбачених програмовими вимогами. . Зміст завдань для державної підсумкової атестації сформовано відповідно до вимог Програми для середньої загальноосвітньої школи (1-4 класи).

Скачать с letitbit.net

Підсумкові роботи з математики. Державна підсумкова атестація. 4 клас

Помічничок для підготовки до ДПА. Математика. 4 клас. (розв'язки до"Підсумкові роботи з математики. Державна підсумкова атестація. 4 клас")

Підсумкові роботи з читання. Державна підсумкова атестація. 4 клас.

Підсумкові роботи з української мови. Державна підсумкова атестація. 4 клас.

Помічничок для підготовки до ДПА 4 клас. Українська мова та читання(відповіді до "Підсумкові роботи з читання. Державна підсумкова атестація. 4 клас." та "Підсумкові роботи з української мови. Державна підсумкова атестація. 4 клас."
Скачать бесплатно
Новости по теме


Последние комментарии:
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Поиск по сайту:
Мы в социальных сетях
Яндекс.Метрика