Український вінок та інші прикраси з бісеру » Пуз Карапуз | Сайт для детей и родителей
up
» » » Український вінок та інші прикраси з бісеру
Книги и журналы по рукоделию


TTT22 29-04-2018
Український вінок та інші прикраси з бісеру
Вернуться на главную
311 просмотров
0 комментариев
Український вінок та інші прикраси з бісеруНазвание: Український вінок та інші прикраси з бісеру
Автор: Вірко Олена
Изд-во: К.: СКІФ
ISBN: 978-617-7165-05-6
Год: 2014
Стр.: 64 c.: іл.
Формат: pdf
Размер: 49,15 Мб
Язык: українська

Вам подобаються кольє та браслети з бісеру? А може, ви віддаєте перевагу таким невеликим штучкам, як підвіски? Або ж ви любите прикраси для волосся, наприклад обруч або вінок? Якими б не були ваші вподобання, у книзі «Український вінок та інші прикраси з бісеру» ви обов’язково знайдете те, що вам потрібно.
У виданні містяться поетапні інструкції, а також кольорові схеми та фотографії процесу виготовлення кольє, браслета, обруча, українського вінка й підвісків. Завдяки цим детальним описам ви швидко і без проблем виконаєте всі запропоновані вироби, які з першого погляду привертають увагу своєю красою й оригінальністю.
Слід зазначити, що особливе місце у виданні займає український вінок. По-перше, процес виконання такої прикраси дотепер не був описаний у жодній книзі з бісероплетіння. По-друге, зробивши запропоновані квітки та листки, ви можете перетворити їх не лише на вінок, а й на розкішний букет. Для цього вам знадобляться стебла (вони виконуються аналогічно до джгута-основи вінка, але замість поліетилену в них уставляється дріт). Їхня довжина й товщина залежать від розміру квіток та кількості листків.
«Український вінок та інші прикраси з бісеру» — це вироби на будь-який смак!
Український вінок та інші прикраси з бісеру Український вінок та інші прикраси з бісеру Український вінок та інші прикраси з бісеру
d o w n l o a d :

Вы можете скачать бесплатно:
Похожие публикации:Последние комментарии:
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
ПузКарапуз © 2008 - 2019
Яндекс.Метрика