Українська мова і література в сучасній школі №05 (115) травень, 2012 » Пуз Карапуз | Сайт для детей и родителей
up
» » Українська мова і література в сучасній школі №05 (115) травень, 2012
В помощь педагогу / Книги и журналы на украинском языке


TTT22 20-04-2015
Українська мова і література в сучасній школі №05 (115) травень, 2012
Вернуться на главную
446 просмотров
0 комментариев
 
Українська мова і література в сучасній школі №05 (115) травень, 2012Назва: Українська мова і література в сучасній школі
Номер/рік: №05 (115) травень/2012
Видавець: ДІВП "Педагогічна преса"
К-ть стор: 80+дод.
Формат: pdf
Розмір: 5.17 mb
Мова: Українська

Науково-методичний та літературно-мистецький журнал
Призначений для вчителів української мови та літератури загальноосвітніх навчальних закладів, викладачів професійно-технічних училищ та вищих навчальних закладів, студентів, які опановують спеціальності «Українська мова та література», «Літературне редагування», «Журналістика», «Переклад» тощо, а також для всіх, хто має бажання долучитися до рідного слова.

Журнал містить накази, інструктивні листи, методичні рекомендації, навчальні програми Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. У «Методичній майстерні словесника» вчителя знайдуть орієнтовне тематичне планування уроків з української мови та літератури, розробки уроків учителів-новаторів України, переможців та лауреатів Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року», огляди новинок сучасної української літератури для підлітків і дорослих . Низка рубрик («Академія педагогічних новацій», «Літературознавчі розвідки», «Мовознавчі студії», «Ділове мовлення. Сучасний вимір», «Говорімо правильно», «Портфоліо сучасного вчителя») покликана підвищувати фаховий рівень та обізнаність сучасного вчителя, розвивати вміння розробляти власні перспективні проекти.

d o w n l o a d:
Скачать бесплатно
Новости по теме


Последние комментарии:
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Поиск по сайту:
Мы в социальных сетях
Яндекс.Метрика