Математика на 200 балів / Математика на 200 баллов (ukr) 2010 » Пуз Карапуз | Сайт для детей и родителей
up
» » » Математика на 200 балів / Математика на 200 баллов (ukr) 2010
Программы для детей


prava 18-02-2011
Математика на 200 балів / Математика на 200 баллов (ukr) 2010
Вернуться на главную
1 658 просмотров
0 комментариев
 
Математика на 200 балів / Математика на 200 баллов (ukr) 2010Название: Математика на 200 балів / Математика на 200 баллов
Издательство: Сорока Билобока
Год: 2010
Формат: ISO
Размер: 111 МВ
Язык: Украинский

Комп'ютерна програма «Математика на 200 балів» дозволяє швидко та якісно перевірити свої знання з математики і підготуватись до зовнішнього незалежного тестування.

Завдання відповідають темам та основним вимогам програми зовнішнього незалежного оцінювання, а довідник, включений в програму, допоможе Вам пригадати основні формули та теореми, які потрібно знати напам'ять.

Налаштування програми дозволяють вмикати підказки, повторно виконувати тести, оцінювати ефективність виконання тестів. Тести можна проходити по варіантах або вибирати випадково сформований варіант тесту.

В програмі можна генерувати тест, який за структурою відповідає тесту зовнішнього незалежного оцінювання. Виконавши цей тест потрібно заповнити бланк «А», за яким програма оцінить рівень Вашої підготовки і підрахує кількість набраних балів.

Комп'ютерну програму можна використовувати для підготовки до ЗНО, поточного, підсумкового контролю учнів у кабінетах, обладнаних комп'ютерами або інтерактивною дошкою, самостійної роботи.

Наповнили програму фіналіст обласного конкурсу «Вчитель року – 2004» Олег Батюк та редактор математики з багаторічним стажем Андрій Кравчук.

Скачать:
letitbit.net
<!--FFriend-->Скачать | Download | letitbit.net<!--EndFFriend-->

vip-file.com
<!--FFriend-->Скачать | Download | vip-file.com<!--EndFFriend-->
Скачать бесплатно
Новости по теме


Последние комментарии:
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Поиск по сайту:
Мы в социальных сетях
Яндекс.Метрика