Маленька фея та сім гномів
up
» » » Маленька фея та сім гномів № 1 2006
Книги и журналы на украинском языке


TTT22 2-02-2017
Маленька фея та сім гномів № 1 2006
Вернуться на главную
667 просмотров
0 комментариев
Маленька фея та сім гномів № 1 2006Назва: Маленька фея та сім гномів
Номер/ рік: № 1, 2006
Видавець: В.Дорошенко
П/індекс: 91895
Стор.: 24
Формат: pdf
Розмір: 26.3 Мб
Мова: Українська

Як розвинути здібності? Як зробити навчання цікавим і захопливим? Як розгледіти в маленькій людині особистість? Відповіді на ці та інші запитання у кольоровому журналі для дітей “Маленька Фея та сім гномів”.
Журнал стане гарним другом для молодшого школярика та незамінним помічником для батьків і вчителів. Адже на його сторінках нові цікаві розробки: нові знання у формі гри, вправи та завдання на розвиток логічного мислення, уяви, творчих здібностей, моторики рук, кмітливості, наполегливості.
У кожному номері: оригінальна іграшка-саморобка від гнома Майстра-на-Всі-Руки, розроблена провідними фахівцями, оповідання, казка, підбірка віршів для дітей, цікаві історії від гнома Мудруна, кросворд від гнома Простачка , різноманітні завдання від гнома Буркотунчика, казка-забавлянка від Маленької Феї, а також творчі конкурси, у яких можна виграти хороші призи; рубрика «Нам пишуть маленькі читачі», куди дитина може надіслати свої малюнки та вірші – і найкращі з них обов’язково будуть надруковані.
Номер присвячено різдвяним святам.
Маленька фея та сім гномів № 1 2006 Маленька фея та сім гномів № 1 2006 Маленька фея та сім гномів № 1 2006 Маленька фея та сім гномів № 1 2006
d o w n l o a d :

Вы можете скачать бесплатно:
Похожие публикации:


Последние комментарии:
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Поиск по сайту:Мы в социальных сетях
Яндекс.Метрика