Українські обереги своїми руками
up
» » » Українські обереги своїми руками
Книги и журналы на украинском языке


TTT22 7-03-2017
Українські обереги своїми руками
Вернуться на главную
395 просмотров
0 комментариев
 
Українські обереги своїми рукамиНазва: Українські обереги своїми руками
Автор: Лукашенко Тетяна
Вид-во: Х.: «Аргумент Принт»(Віват)
Серія: "Корисна книга"
ISBN: 978-617-7246-52-6
Рік: 2015
Стор.: 224
Формат: pdf
Розмір: 63,94 Мб
Мова: Українська

Суть оберегів відображає сама їх назва - оберігати людей, особливо в роки лихоліття, в періоди військових конфліктів тощо. Тобто оберіг захищає свого господаря від будь-якого спрямованого негативного впливу.
Оберіг - це своєрідний акумулятор енергії думок власника для здійснення його задумів. Він має дивовижну здатність у декілька разів збільшувати внутрішній потенціал свого власника, посилювати або нейтралізувати певні риси його характеру, забезпечувати його необхідними фізичними та духовними силами.
Наші пращури-слов'яни здавна виготовляли обереги, бо добре знали про їхню дивовижну магічну силу. Нерідко за обереги правили символічні тварини, такі як їжак, зозуля, ведмідь, а також рослини, на кшталт звіробою та папороті. Із плином часу нічого не змінилося - ми, як і раніше, шукаємо захисту в надприродних сил, хіба що форма оберегів зазнала певних змін. Які обереги сьогодні є незмінними в побуті сучасного українця? Як зробити власноруч оберіг для себе та близьких? Чи справді вишиванка є не просто елементом одягу, але й сильним засобом захисту від негативного впливу? Відповіді на ці та інші запитання ви знайдете на сторінках книги Тетяни Лукашенко «Українські обереги своїми руками», яка, можливо, стане вашим власним оберегом на шляху до щастя, гармонії й родинного затишку.
Українські обереги своїми руками Українські обереги своїми руками Українські обереги своїми руками Українські обереги своїми руками Українські обереги своїми руками Українські обереги своїми руками
d o w n l o a d :
Скачать бесплатно
Новости по теме


Последние комментарии:
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Поиск по сайту:
Мы в социальных сетях
Яндекс.Метрика