«Поради лікаря»: Дієтична кулінарія. Харчування хворої людини

«Поради лікаря»: Дієтична кулінарія. Харчування хворої людиниНазва: Дієтична кулінарія. Харчування хворої людини
Автори: Бродило Г.; Н. Щупак, Г. Дунаєвський
Серія: «Поради лікаря»
Видавництво: К.: \»Здоров’я\»
Рік: 1972-1973
Cторінок: 199+196
Формат: rar (pdf, djvu)
Розмір: 101,47 Мб
Мова: українська

В архіві такі книги із серії:
— Бродило Г. С. Дієтична кулінарія. — 1972. 199 с.
У книжці висвітлено харчову вартість різних продуктів, подано основні відомості про дієтичне харчування та науково обгрунтовано кулінарні способи холодної і теплової обробки харчових продуктів при готуванні їжі. Докладно описано 291 страву і вказано дієту, для якої можна готувати ці справи. Книжка дає рекомендації щодо дієтичного лікування в домашніх умовах захворювань шлунка, печінки, нирок, серця та ін.

— Натан Щупак, Генріх Дунаєвський. Харчування хворої людини — 1973. 196 с.
У книзі викладаються докладні, з урахуванням найновіших даних, відомості про дієтичне харчування в домашніх умовах хворих з хронічними захворюваннями внутрішніх органів. Наводиться також фізіологічне обгрунтування рекомендованих дієт. Ці відомості, а також рекомендовані продукти харчування, їх кулінарна обробка, рецепти різних страв і довідковий матеріал, наведені в книзі, допоможуть хворому правильно організувати своє харчування в домашніх умовах.
Книги розраховані на широке коло читачів.
Смачного!
«Поради лікаря»: Дієтична кулінарія. Харчування хворої людини «Поради лікаря»: Дієтична кулінарія. Харчування хворої людини «Поради лікаря»: Дієтична кулінарія. Харчування хворої людини
DOWNLOAD:

Оцените статью
Adblock
detector