Говори та показуй (Show and Tell: How Everybody Can Make Extraordinary Presentations) » Пуз Карапуз | Сайт для детей и родителей
up
» » Говори та показуй (Show and Tell: How Everybody Can Make Extraordinary Presentations)
В помощь педагогу


TTT22 1-11-2020
Говори та показуй (Show and Tell: How Everybody Can Make Extraordinary Presentations)
Вернуться на главную
24 просмотров
0 комментариев

Говори та показуй (Show and Tell: How Everybody Can Make Extraordinary Presentations)Название: Говори та показуй (Show and Tell: How Everybody Can Make Extraordinary Presentations)
Автор: Ден Роум
Изд-во: Vivat
ISBN: 978-617-690-982-8
Год: 2017
Страниц: 224
Язык: украинский
Формат: PDF
Размер: 69,11 Мб

Стрес при думках про публічних презентаціях? Якщо вам це знайомо, то книжка «Говори та показуй» точно вам знадобиться!
Ден Роум переконаний, що презентація може пройти легко та невимушено, а головне — принести потрібні результати оратору. Для цього потрібно лише оволодіти деякими простими, але ефективними інструментами, з якими він познайомить вас в цій книзі! Завдяки книзі «Говори та показуй» читачі дізнаються: як правильно підібрати зображення для презентації, що допоможе придумати правдоподібну та сильну історію, про три правила відмінного виступу, яку роль відіграє гумор, чому так складно виступати перед публікою … та багато іншого!
Для кого: Поради «Говори та показуй» підійдуть усім, кому доводиться мати справу з публічними виступами та продажами.
«Говори та показуй» — легка та стильна книжка, яка навчить ясно й чітко висловлювати думки, креативно підходити до створення контенту та не боятися публіки. Від представлення слухачам до надихаючих завершальних слів, ви будете справляти враження своїм виступом!
Говори та показуй (Show and Tell: How Everybody Can Make Extraordinary Presentations) Говори та показуй (Show and Tell: How Everybody Can Make Extraordinary Presentations) Говори та показуй (Show and Tell: How Everybody Can Make Extraordinary Presentations) Говори та показуй (Show and Tell: How Everybody Can Make Extraordinary Presentations) Говори та показуй (Show and Tell: How Everybody Can Make Extraordinary Presentations) Говори та показуй (Show and Tell: How Everybody Can Make Extraordinary Presentations)
d o w n l o a d :
Вы можете скачать бесплатно:
Похожие публикации:Последние комментарии:
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Поиск по сайту:

Мы в социальных сетях
ПузКарапуз © 2008 - 2020