Скоромовки

СкоромовкиНазва: Скоромовки
Автор: Миронюк Женя
Видавець: Львів: Видавництво Старого Лева
ISBN: 978-617-679-139-3
Рік: 2015
Формат: pdf
Кількість сторінок: 14
Розмір: 4.9 Мб
Мова: українська

Книжечка скоромовок для читання дорослими дітям. Яскраві герої цієї картонки зі скоромовками обов’язково сподобаються малюкам – кит і кіт, жвавий жук, бобер з бобренятам та інші допоможуть малятам впоратися із нелегким завданням – натренувати свою вимову, «рикаючи» і «дзижчачи».
Автор — Миронюк Женя — українська художниця, ілюстратор,яка співпрацює з дитячими журналами «Пізнайко», «Мамине Сонечко», «Маленька Фея», а також видавництвами.
Найдоступніший і найдієвіший спосіб покращити дикцію – скоромовки. Для дикторів, ораторів, ведучих їх промовляння –щоденний ритуал. Освоєння скоромовок – заняття веселе та корисне. Веселе не тільки від швидкості вимови, а й від змісту скоромовки. Спробуйте тільки уявити описані в скоромовках події в реальному житті. Є ще одна «фішка» в скоромовках. Якщо ви відпрацьовуєте щось малознайоме, в мозку створюються нові нейрони і як тільки вам зустрінуться вже відпрацьовані буквосполучення в тексті, ви автоматично промовите їх добре.
Скоромовки для дітей – це, в першу чергу, гра, а не навчання. Незважаючи на те, що скоромовки треба швидко проговорювати, вони вчать дитину, яка квапиться в промові, вимовляти фрази більш повільно, не «з\’їдаючи» закінчення, так, щоб її розуміли, в неї покращується чіткість мовлення і тренується пам\’ять.
Як вчити:
✅ Обирайте скоромовки із зрозумілими для дитини словами, або ж попередньо поясніть нові слова.
✅ Беріть скоромовки на ті звуки, які вже є у дитини, або які ви відпрацьовуєте.
✅ Додавайте ритм – проговорюючи слова у помірному темпі, відстукуйте ритм долонями чи ногами.
✅ Пришвидшуйтесь поступово. ⠀ ⠀
✅ Додаючи різні ритми, у різних варіаціях, ви гарантовано додасте азарту дитині.
Можна позмагатися з друзями, хто скоріше і краще їх вимовляє або взяти за звичку вивчати одну скоромовку на тиждень.

Скоромовки Скоромовки Скоромовки
d o w n l o a d:

Оцените статью
Adblock
detector