Педагогічний програмний засіб — Музичне мистецтво, 5 клас

Педагогічний програмний засіб - Музичне мистецтво, 5 класНазва: Педагогічний програмний засіб — Музичне мистецтво, 5 клас
Рік випуску: 2007
Версія: 2.0
Видавник: Центр сучасних освітніх технологій
Платформа: Windows 2000/ XP/ 2003/ Vista
Захист: Немає
Розмір: 568 мб

Релиз группы

Педагогічний програмний засіб \»Музичне мистецтво, 5 клас\» розроблений відповідно до навчальної програми з музичного мистецтва для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів (укл. Б.Фільц та ін.).

Мультимедійний посібник орієнтований на сучасні форми навчання із забезпеченням сумісності з традиційними методами та прийомами навчання в повній відповідності з документами, що регламентують зміст освіти.

Увесь курс складається з 35 уроків. Кожен урок розкриває конкретну тему згідно навчальної програми та містить засоби для пояснення необхідної теми: малюнки, світлини, анімації, дикторський супровід, аудіо- та відеофрагменти, зразкове виконання музичних творів, виконання пісень у режимі караоке тощо. Для перевірки знань передбачені контрольні запитання, завдання, тести.

Програмний засіб \»Музичне мистецтво, 5 клас\» містить: довідку по роботі з ППЗ, методичні рекомендації, словник термінів і понять, іменний покажчик, додаток-схему «Характеристики музики».

Скачать | Download:
<!—FFriend—>Педагогічний програмний засіб — Музичне мистецтво, 5 клас<!—EndFFriend—>

Зеркало | Mirror:
<!—FFriend—>Педагогічний програмний засіб — Музичне мистецтво, 5 клас<!—EndFFriend—>

Оцените статью
Adblock
detector