"Дитяча енциклопедія": Видатні наукові відкриття » Пуз Карапуз | Сайт для детей и родителей
up
» » » "Дитяча енциклопедія": Видатні наукові відкриття
Книги и журналы на украинском языке / Книги и журналы для подростков


TTT22 19-03-2015
"Дитяча енциклопедія": Видатні наукові відкриття
Вернуться на главную
410 просмотров
0 комментариев
 
"Дитяча енциклопедія":  Видатні наукові відкриттяНазва: Видатні наукові відкриття
Серія: Дитяча енциклопедія
Упорядник: В. М. Скляренко, Т. В. Іовлєва, О. Ю. Очкурова
Видавництво: Х.: «Folio»
Рік: 2007
ISBN: 978-966-03-3960-6
К-ть стор: 319
Формат: pdf
Розмір: 79.6 mb
Мова: Українська

Хочу все знати! Видавництво “Фоліо” презентує популярну серію “Дитяча енциклопедія”. Багато цікавого ви знайдете в цих чудово ілюстрованих книжках: таємниці Стоунхеджа, Вавілонська вежа, лабіринт Мінотавра, сім чудес світу, великі географічні відкриття, захоплюючі подорожі різними країнами та континентами, дізнаєтесь про історію створення першого автомобілю, зустрінетесь з великими письменниками та поетами давніх часів і сьогодення, дізнаєтесь все про нашу Україну: її історію, велику і трагічну водночас, про її культуру і мистецтво, про її красу і багатства... Книжки, які необхідно не тільки учням, але й їхнім батькам.
У школі нам розкажуть про способи рішення інтегралів, про те, як виглядає бензольне кільце й скільки літрів крові перекачує серце. Але це лише сухі факти, за кожним з яких стоїть набагато більше: щасливі випадки й багаторічна праця, провали й нескінченні експерименти тисяч учених. Багато відкриттів стали для людства доленосними. Як і коли були зроблені найвагоміші в історії цивілізації, хто були їх автори, та ще про безліч маловідомих, але дуже цікавих подробиць "наукової кухні" ви дізнаєтесь з енциклопедії.
для дітей середнього шкільного віку
"Дитяча енциклопедія":  Видатні наукові відкриття "Дитяча енциклопедія":  Видатні наукові відкриття "Дитяча енциклопедія":  Видатні наукові відкриття "Дитяча енциклопедія":  Видатні наукові відкриття "Дитяча енциклопедія":  Видатні наукові відкриття
d o w n l o a d:
Скачать бесплатно
Новости по теме


Последние комментарии:
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Поиск по сайту:
Мы в социальных сетях
Яндекс.Метрика