Захалявна книжка абітурієнта, або шпора » Пуз Карапуз | Сайт для детей и родителей
up
» » » Захалявна книжка абітурієнта, або шпора
Книги и журналы на украинском языке


TTT22 30-10-2019
Захалявна книжка абітурієнта, або шпора
Вернуться на главную
22 просмотров
0 комментариев
Захалявна книжка абітурієнта, або шпораНазва: Захалявна книжка абітурієнта або шпора (Вип. 1-2)
Упорядник: П.Дикий
Вид-во: К.: "Обереги"
Рік: 1993; 1995
Формат: pdf
Кількість сторінок: 112 с.+110 с.
Розмір: 98,59 Мб
Мова: українська

Збірник рекомендується насамперед тим, хто вступатиме до визу і складатиме іспити з української мови та літератури. (Треба взяти до уваги рік видання збірок!) Найкращі твори класичної та сучасної тематики, що охоплюють усі програмні вимоги, запитання-відповіді. Видання пересипані афористичними висловлюваннями видатних людей про багатство і красу української словесностї, унікальні добірки цитат класиків про українську мову та літературу. Подаються відповіді на питання з літератури (письменник з "Празької школи", В.Шевчук, М.Куліш та ін.)
Розраховане на вчителів, учнів, абітурієнтів.
Вип. 1 - ISBN: 5-8104-0041-8
Тематика творів: героїчний характер образів у поемі "Гайдамаки" Т.Шевченка, образ України в українській поезії ХХ ст., проблема служіння митця народові в новелі М.Коцюбинського "Intermezzo", жіночі образи в романі П.Мирного "Хіба ревуть воли, як ясла повні?", трагедія закоханого серця в ліричній драмі І.Франка "Зів’яле листя" та інш.
Вип. 2 - ISBN: 5-8104-0058-2
Тематика творів: особливості драматичних творів В.Винниченка, людина і світ очима Довженка, До меж заказаних (за І.Багряним "Сад Гетсиманський), проблема влади в романі Г.Тютюнника "Вир",
героїчний характер образів у поемі "Гайдамаки" Т.Шевченка, образ України в українській поезії ХХ ст., проблема служіння митця народові в новелі М.Коцюбинського "Intermezzo", жіночі образи в романі П.Мирного "Хіба ревуть воли, як ясла повні?", трагедія закоханого серця в ліричній драмі І.Франка "Зів’яле листя" та іш.
Захалявна книжка абітурієнта, або шпора Захалявна книжка абітурієнта, або шпора Захалявна книжка абітурієнта, або шпора Захалявна книжка абітурієнта, або шпора Захалявна книжка абітурієнта, або шпора
d o w n l o a d :

Вы можете скачать бесплатно:
Похожие публикации:Последние комментарии:
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
ПузКарапуз © 2008 - 2019
Яндекс.Метрика