Українська література. Комплексне видання для підготовки до ЗНО і ДПА + Тестові завдання

Українська література. Комплексне видання для підготовки до ЗНО і ДПА + Тестові завданняНазва: Українська література. Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА. Навчальна програма 2019
Автор: Олексієнко Л.П.
Вид-во: К.: ВД «Освіта»
ISBN: 978-617-656-877-3: 978-617-656-878-0
Рік: 2019
Формат: pdf (rar)
Стор.: 184+56 (тести)
Розмір: 120,34 Мб
Мова: українська

В архіві — Українська література. Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА. Навчальна програма 2019 та Тестові завдання у форматі ЗНО та ДПА 2019.
Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА з української літератури – доступний, сучасний, комплексний тренажер для підготовки до ЗНО, формування навичок правильно і швидко виконувати тестові завдання різних форматів. Його особливість – різноманітність форм подання матеріалу та масовість цільової аудиторії. Це комплексне видання можна використовувати для підготовки у комплекті зі збірником тестів.
Посібник структуровано за окремими тематичними розділами та підрозділами. У кожному розділі матеріал сконцентровано на знакових художніх творах, які потенційно можуть бути у тестових завданнях формату ЗНО. Посібник містить позначки-посилання на класи, у яких вивчається зазначена тема.
Посібник має близько 700 тестових завдань (6 розділів + тематичні тести до кожного розділу та теми (до 25 завдань на кожний)), довідник, навчальні таблиці, схеми.
Посібник містить короткі теоретичні відомості. Його можна використати для підготовки до ЗНО 2020 з української літератури та ДПА. Учні 7-11 класів можуть застосувати видання для систематичної роботи над удосконаленням знань і вмінь з української літератури та набуття досвіду в відповідях на тести. Вчителя можуть використати посібник для організації повторення матеріалу (проведення тематичного контролю в 7-11 класах).
Відповіді наприкінці посібника допоможуть контролювати правильність своїх дій.
Навчальні матеріали відповідають чинній програмі ЗНО та оновленій навчальній програмі з української літератури для закладів загальної середньої освіти (затверджено Наказом МОНУ №77 від 03.02.2016 р., зі змінами (Наказ МОНУ №888 від 27.07.2016)).
Зміст, структура і формат завдань у посібнику \»Тестові завдання у форматі ЗНО та ДПА 2019\» аналогічні тим, що пропонуються на іспиті з української мови та української літератури за базовим і поглибленим рівнями. Завдання мають різний рівень складності і передбачають здійснення аналітичних операцій. Передбачено виконання всіх форматів завдань у кожному з 10 варіанті. Матеріали посібника структуровано відповідно до чинної програми ЗНО та дають змогу здійснювати підготовку як самостійно, так і на уроках української літератури. Посібник містить відповіді для контролю і самоконтролю.
Українська література. Комплексне видання для підготовки до ЗНО і ДПА + Тестові завдання Українська література. Комплексне видання для підготовки до ЗНО і ДПА + Тестові завдання Українська література. Комплексне видання для підготовки до ЗНО і ДПА + Тестові завдання Українська література. Комплексне видання для підготовки до ЗНО і ДПА + Тестові завдання Українська література. Комплексне видання для підготовки до ЗНО і ДПА + Тестові завдання Українська література. Комплексне видання для підготовки до ЗНО і ДПА + Тестові завдання Українська література. Комплексне видання для підготовки до ЗНО і ДПА + Тестові завдання Українська література. Комплексне видання для підготовки до ЗНО і ДПА + Тестові завдання Українська література. Комплексне видання для підготовки до ЗНО і ДПА + Тестові завдання Українська література. Комплексне видання для підготовки до ЗНО і ДПА + Тестові завдання Українська література. Комплексне видання для підготовки до ЗНО і ДПА + Тестові завдання Українська література. Комплексне видання для підготовки до ЗНО і ДПА + Тестові завдання Українська література. Комплексне видання для підготовки до ЗНО і ДПА + Тестові завдання

DOWNLOAD:

Оцените статью
Adblock
detector