Математика. Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА » Пуз Карапуз | Сайт для детей и родителей
up
» » » Математика. Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА
Учебники на украинском языке


TTT22 10-05-2021
Математика. Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА
Вернуться на главную
41 просмотров
0 комментариев

Математика. Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПАНазва: Математика. Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА. Навчальна програма 2019
Автор: Бевз В. Г., О.І. Буковська
Вид-во: К.: ВД «Освіта»
ISBN: 978-617-656-880-3
Рік: 2019
Формат: pdf (rar)
Стор.: 176+56 (тести)
Розмір: 130,07 Мб
Мова: українська

В архіві - Математика. Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА. Навчальна програма 2019 та Тестові завдання у форматі ЗНО та ДПА 2019.
Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА з математики – доступний, сучасний, комплексний тренажер для набуття математичних знань і формування умінь їх застосовувати на практиці. Його особливість – різноманітність форм подання матеріалу та масовість цільової аудиторії. Посібник структуровано за основними змістовими лініями шкільного курсу математики за 5-11 класи та містить: - короткі теоретичні відомості (згруповані у 7 тем); - приклади розв’язування типових задач до відповідної теми; - близько 1000 тренувальних завдань; - довідковий матеріал; - відповіді до усіх завдань. Посібник укладено відповідно до програми з математики для закладів загальної середньої освіти та програми ЗНО.
Пропонований посібник містить тестові завдання у форматі ЗНО, які відповідають чітко визначеним УЦОЯО рівням складності та структуровано за основними змістовними лініями шкільного курсу математики. Посібник містить тести у формі ЗНО (10 тестів, кожен з яких містить 33 завдання) та відповіді до усіх завдань. Матеріали структуровано відповідно до чинної програми ЗНО та можна використовувати для цілеспрямованої тренувальної роботи з метою ефективної підготовки до ЗНО та ДПА.
Математика. Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА Математика. Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА Математика. Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА Математика. Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА Математика. Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА Математика. Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА Математика. Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА Математика. Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА Математика. Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА Математика. Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА
DOWNLOAD:
Вы можете скачать бесплатно:
Похожие публикации:Последние комментарии:
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Поиск по сайту:

Мы в социальных сетях
ПузКарапуз © 2008 - 2020