Робочий зошит з біології і екології учня 11 класу » Пуз Карапуз | Сайт для детей и родителей
up
» » » Робочий зошит з біології і екології учня 11 класу
Учебники на украинском языке


TTT22 2-11-2019
Робочий зошит з біології і екології учня 11 класу
Вернуться на главную
87 просмотров
0 комментариев

Робочий зошит з біології і екології учня 11 класуНазва: Робочий зошит з біології і екології учня 11 класу
Автор: Андерсон А.О., Андерсон О.А., Вихренко М.А.
Вид-во: К.: УВЦ "Школяр"
ISBN: 978-966-1650-69-4
Рік: 2019
Формат: pdf
Стор.: 96
Мова: українська
Розмір: 55,72 Мб

Даний робочий зошит з біології і екології призначений для учнів 11 класів, створено відповідно до програми для закладів загальної середньої освіти, затвердженої МОН України. Його можна використовувати для роботи з будь-яким підручником, що має відповідний Гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України».
Методично обгрунтоване і дидактично насичене змістове наповнення посібника дає змогу усвідомлено засвоїти основні біологічні поняття, закономірності та закони, опанувати навчальний матеріал, узагальнити знання з кожної теми, орієнтує учнів на творчий підхід до навчання. Використання зошита звільнить учня від непродуктивної механічної роботи, зорієнтує на обов'язкові результати навчання, сприятиме творчому підходу до засвоєння знань.
Зошит складається із 5 розділів, кожен з яких охоплює певну навчальну тему. Кожний розділ містить самостійні та практичні роботи, етапи реалізації проєктів, а закінчується розділ самостійною роботою з самоконтролю навчальних досягнень та завданнями для повторення теми. Лише після того, як ви виконаєте завдання для повторення попередньої сходинки, розпочинайте працювати над наступною.
Незаповнені сторінки робочого зошита призначено для виконання самостійних робіт, опрацювання інтернет-джерел, наукової літератури, відповідей на запитання тощо.
Ретельно виконані практичні роботи та проекти дадуть вам змогу опанувати біологію, пройти шляхом дослідників. Містить тестові завдання.
* Адаптації * Біологічні основи здорового способу життя * Екологія * Сталий розвиток та раціональне природокористування * Застосування результатів біологічних досліджень у медицині, селекції та біотехнології *
Робочий зошит з біології і екології учня 11 класу Робочий зошит з біології і екології учня 11 класу Робочий зошит з біології і екології учня 11 класу Робочий зошит з біології і екології учня 11 класу Робочий зошит з біології і екології учня 11 класу Робочий зошит з біології і екології учня 11 класу Робочий зошит з біології і екології учня 11 класу Робочий зошит з біології і екології учня 11 класу
d o w n l o a d:
Вы можете скачать бесплатно:
Похожие публикации:Последние комментарии:
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Поиск по сайту:

Мы в социальных сетях
ПузКарапуз © 2008 - 2020